Harjumaa, Anija vald, Kehra linn, Keskuse 5
3-toaline korter Kehra linnas - 3 rõdu
Floor 4/5, construction year 1991, good condition, bath, separate toilet room and ...
Müügile on tulnud valguskülane, renoveeritud 3-toaline korter Kehra südames. See on ...
3
66.6 m²
1 d ago
112 000 € 1 682 €/m²