1 Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Punane 21
Müüa 3-toaline läbimaja korter, 3 rõdu, Punane 21 (KOHE VABA)
4 floor, apartment ownership, renovation needed
Müügile on tulnud läbimaja planeeringuga 3-toaline korter Lasnamäel, Punane tn 21. ...
Open house: E 18.05 17:30-18:30
3
60.3 m²
132 900 € 2 204 €/m²