Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Karlova, Lille tn 8
Elamiseks loodud, investeerimiseks ideaalne
Floor 3/4, apartment ownership, stone house, construction year 2016, good condition, ...
Müüa kvaliteetne ja maitsekalt sisustatud 3-toaline korter hinnatud Lille 8 ...
3
74.9 m²
359 900 € 4 805 €/m²