Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pille tn 7/4
HINNA SEES:2 PARKIMISKOHTA+PANIPAIK+KÖÖK
Floor 1/6, apartment ownership, construction year 2020, good condition, induction stove, ...
Müüa avar ja valgusküllane 3-toaline korter, mille lae kõrgus on 3,2 meetrit. ...
3
65.3 m²
304 900 € 4 669 €/m²