Viljandimaa, Viljandi vald, Vana-Võidu, Võidu pst 17
UUS HIND! Suur 4-toaline korter Vana-Võidus!
Floor 3/3, apartment ownership, construction year 1990, renovated, shower, central ...
Avar 4-toaline rõdudega korter rahulikus Vana-Võidu külas, vaid 7 minuti autosõidu ...
4
90 m²
60 000 € 667 €/m²