Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Tondiraba, Mustakivi tee 25
Floor 12/12, apartment ownership, stone house, construction year 2018, renovated, ...
Müügis on 3-toaline korter VEGA Residence elukompleksis. Aastal 2018 ehitati majale ...
3
57.5 m²
174 950 € 3 043 €/m²