Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ülejõe, Pärna tn 10
Kõik vajalik lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Floor 4/5, apartment ownership, panel house, renovated, shower, central heating, balcony ...
Müüa täielikult renoveeritud korter Ülejõel. ASUKOHT ja KESKKONDKortermaja asub mõnusa ...
3
46.6 m²
129 995 € 2 790 €/m²