Tartumaa, Luunja vald, Lohkva, Saare põik 2
Linnalähedane avar, valgusküllane ja kaasaegne ruumilahendus!
1, private property, stone house, all brand-new, construction year 2026, ground area ...
Only for Domus Kinnisvara clients: the best home loan terms from Luminor. When applying ...
4
145.9 m²
382 000 € 2 618 €/m²