1 Jõgevamaa, Põltsamaa vald, Esku, Pilistvere tee 10-5
MÜÜA RÕDUGA 2-TOALINE KORTER!
Floor 3/3, apartment ownership, panel house, construction year 1990, sanitary renovation ...
KORTERMAJAKortermaja on ehitatud 1990. aastal ja kandekonstruktsioonide materjaliks on ...
2
54.9 m²
19 000 € 346 €/m²