Harjumaa, Raasiku vald, Pikavere, Reinu
TORE KOHT KODU RAJAMISEKS!
Electricity
Only for Domus Kinnisvara clients: the best home loan terms from Luminor. When applying ...
0
18000 m²
49 000 € 2.72 €/m²
TORE KOHT KODU RAJAMISEKS!
Electricity
| Loan period: | 20 y |
|---|---|
| Self-financing: | 30% |
| Interest from: | 3,5% |