Lääne-Virumaa, Tapa vald, Tapa linn, Eha 15
Müüa 2-toaline rõduga korter renoveeritud majas!
Floor 3/5, apartment ownership, renovated, roads paved roads, in the city location, ...
Müüa 2-toaline värskelt kapitaalselt remonditud keskküttega korter Tapa linnas. ...
2
46.2 m²
55 000 € 1 190 €/m²