Põlvamaa, Räpina vald, Linte, Tammistu tee 18
Räpinast 6 km Linte suunas 3-toal keskküttega krt.
Floor 1/2, apartment ownership, panel house, in satisfactory condition, kitchen ...
Maakohas asuv 3-toaline keskküttega korter ootab ostjat. Räpinast ca 6 km Meeksi ...
3
76.1 m²
18 500 € 243 €/m²