1 Tartumaa, Nõo vald, Nõo, Kivi 4
Hea asukohaga korter renoveeritud majas!
Floor 3/4, apartment ownership, panel house, renovated, ceramic stove, new sewerage ...
Müüa hea asukohaga suurem 2-toaline korter kõrgelt hinnatud Nõo alevikus.Korter asub ...
2
46.4 m²
85 500 € 1 843 €/m²