Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ropka, Võru tn 103
Renoveeritud valgusküllane korter oma hoovialaga!
Floor 2/2, apartment ownership, wooden house, construction year 1977, renovated, stove ...
Müüki on tulnud kompaktne ja praktilise planeeringuga 2-toaline korter Tartu linnas ...
2
28.6 m²
89 000 € 3 112 €/m²