apartment for sale, 2 rooms - Tartu 13, Võnnu, Kastre vald, Tartumaa

Koheselt vaba sissekolimiseks 2-toaline korter!

Apartment ownership, panel house

Kitchen: gas stove, refridgerator
Sanitary arrangements: new sewerage system, shower, separate toilet room and bathroom, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: kitchen, public transport, separate rooms, street entrance, packet windows, urban water, ventilation, parquet, furniture, furnishing possibility, electricity, roof tar paper roof
Neighbourhood: Võnnu paisjärv lake

Kogu maja on värskelt renoveeritud, uue hingamise said fassaad, trepikojad, rõdud, küttesüsteem, vesi ja kanalisatsioon jne jne. Ideaalne toorik kujundada korter enda maitse järgi teades, et keegi ei tule enam korterisse lammutama.

Müügile tulnud möbleeritud rõduga 2-toaline korter! Uus hind! Võimalik ka osaline omanikupoolne järelmaks.

Korter asub neljakordse maja kolmandal korrusel. Planeeringult on esik, kus on sisseehitatud garderoob, magamistuba, wc, vannituba, köök ja elutuba, kust on pääs rõdule. Müüdav kodu on läbi maja planeeringuga, tänu sellele paistab korterisse nii hommikupäike, kui ka õhtupäike.

Mõnda aega tagasi on tehtud korteris ka värskendusremont, mille käigus vahetati seinakatted, ehitati uus vannituba ja wc, vahetati torud ja lisati põrandaküte. Vannitoas ja wc-s on ka sundventilatsioon paigaldatud.
Aknad on kahekordse paketiga plastikust.

Majas on tsentraalne keskküte ja soe vesi. Aastaringselt hoitakse soojana ka vannitoa siugtoru. Parkimine toimub maja ees või kõrval vabale kohale.
Maja ees ja kõrval on palju roheala ja lastele kaks mänguväljakut.

Just valminud kogu maja renoveerimistööd. Laenumakse on 2€/ m2 kohta.

Võnnus asub kauplus Coop, apteek, Võnnu Keskkool, lasteaed Värvuke, postkontor, Võnnu paisjärv ja Võnnu kirik.
Tartu linn asub 22 kilomeetri ehk ca 18minutilise autosõidu kaugusel.

Object link

Contact

Lahe Kinnisvara
View company's profile
Contact
45 900 € 944 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3669426
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 48.6 m²
Floor/Number of floors 3/4
Built in year 1981
Condition sanitary renovation done
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 91501:003:0313
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited