apartment for sale, 2 rooms - Liivalaia tn 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Avar 2-toaline kodu või investeerimisobjekt Kesklinnas

Apartment ownership, stone house

Kitchen: ceramic stove, open kitchen, refridgerator
Sanitary arrangements: shower
Heating and ventilation: heated floors, central heating
Additional information: kitchen, wall cupboard, public transport, lift, ventilation, electricity, urban water, new electric wiring, separate rooms, roof tar paper roof
Communications and security: frontdoor locked

Müüa avar ja valgusküllane 2-toaline korter Kesklinnas, esinduslikus Liivalaia 21 elu- ja ärihoones. Sobib suurepäraselt nii endale koduks kui üüriinvesteeringuks.

PLANEERING
Ruumide koosseisu kuuluvad esik, avar elutuba koos avatud köögiga, magamistuba ning ruumikas duširuum. Aknad avanevad Liivalaia tänavale.

Korteris on vesipõrandaküte kaugküte baasil ning sundventilatsioon.

Kodu iseloomustavad läbimõeldud planeering, kõrged laed ja suured fassaadaknad, mis tagavad rohkelt loomulikku valgust ja avarust. Köök on täielikult sisustatud – olemas on nõudepesumasin, pliit, elektriahi ja köögikubu.

Põrandaid katab naturaalne õlivahatatud tammeparkett, vannituba on plaaditud ja on reguleeritava elektrilise põrandakütega.

KOMMUNAALKULUD
Korteriga seonduvad kõrvalkulud koos vee ja elektrienergiaga on suvel ca 160 eurot ja talvel 300 euro ringis.

HOONE / ASUKOHT
Liivalaia 21 elu- ja ärihoone asub suurepärases linnakeskkonnas. Jalutuskäigu kaugusel on ühistranspordi peatused, hubased kohvikud ja restoranid, Arteri kvartal, Stockmanni ja Kaubamaja kaubanduskeskused, hotell Olümpia, teatrid ning spordiklubid. Ideaalne kodu inimesele, kes hindab Kesklinna mugavusi ja kiiret ligipääsu kõikidele teenustele.

Hoone on projekteerinud tunnustatud arhitektuuribüroo Eek & Mutso. Majas on hea ja toimiv korteriühistu.

PARKIMINE
Parkimine on korraldatud hoone ümbruses. Elaniku loaga maksab parkimine 120 eurot aastas.

Kui tunned, et see Kesklinna korter võiks olla just Sinu uus kodu või investeerimisobjekt, siis võta julgelt ühendust!

* Kui soovite müüa, osta või üürida kinnisvara, siis pöörduge julgesti minu poole! Samuti aitan vajadusel pangalaenu taotlemisel ja tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Object link

Contact

Contact
195 000 € 3 585 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3880228
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 54.4 m²
Floor/Number of floors 5/12
Built in year 2005
Condition satisfactory
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:106:0100
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited