apartment for sale, 2 rooms - F. R. Faehlmanni tn 19, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Katusekorter kesklinna ja kadrioru piiril!

Apartment ownership, stone house, kitchen area 7.3 m²

Kitchen: ceramic stove, kitchen 7.3 m², refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: bath, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, cable TV, frontdoor locked, steel door
Additional information: roof apartment, parquet, packet windows, parking not free parking, terrace, box-room, ventilation, roof tar paper roof
Neighbourhood: roads in good condition roads, location in the center location

KORTER
Müüdav korter on ehitisregistri järgi 2-toaline, aga tänu heale planeeringule on korteri koosseisus avar esik-tuba, mis on kasutusel elutoana, 2 magamistuba ja eraldi köök ning vannituba/wc. Korteri ümberehitus toimus aastal 2015, mil katusekorrusel paikneva ateljee ja pööninguosa liitmisel moodustati uus eluruum. Dokumendid on korras ja kasutusteatis väljastatud.
Korter on väga valgusküllane ja akendest avanevad suurepärased vaated ümbritsevale linnale.
Korteri põrandatel on tamme spoonparkett, tubade ja köögi seinad on värvitud, ühes toas on tapeet, vannituba on plaaditud.
Korteri müügihinnas sisaldub kohtkindel köögimööbel koos integreeritud tehnikaga. Seisukord on keskmine.

Korteriomaniku kasutuses on väike keldriboks.
Majas puudub lift.

PARKIMINE
Parkimiskohta müüdava korteri juurde ei kuulu. Parkida saab tänaval. Tallinna avalikul tasulisel parkimisalal elavad inimesed saavad taotleda parkimistasu maksusoodustust. Elaniku parkimistasu maksusoodustus kehtib 12 kuud ja parkimistasu on 120 eurot.

HOONE:
F.R.Faehlmanni 19 on miljööväärtuslik, eriprojektiga, tellis- ja betoonkonstruktsiooniga kortermaja, mis on ehitatud 1968.-1969. aastatel raadiomaja töötajatele. Maja elanikkond on sõbralik ja kokkuhoidev.
Majas on tegus korteriühistu. Varasemalt on renoveeritud tarbeveesüsteem. Käesoleval hetkel toimub elamu täielik rekonstrueerimine. Rekonstrueerimise eesmärk on pikendada hoone konstruktsioonide eluiga, saavutada energiasäästu piirete parema isoleerimise läbi, parendada eluruumide sisekliimat ja parandada hoone esteetilist ning arhitektuurset väljanägemist.
Rekonstrueerimise käigus:
- soojustatakse välisfassaad, sokkel ja katus
- paigaldatakse uued puit-alumiinimraamidel 3-kordsed pakettaknad
- vahetatakse välja küttesüsteem
- paigaldatakse soojustagastusega ventilatsioonisüsteem
- paigaldatakse kaugloetavad veemõõtjad
- rekonstrueeritakse veevarustuse ja olmekanalisatsiooni süsteemide osad
- hoonele rajatakse uus jaotuskilp, rekonstrueeritakse üldkasutatavate trepikodade elektrisüsteem, magistraalliinide elektrisüsteem, välisvalgustus. Paigaldatakse automaatika ja nõrkvool rajatava ventilatsiooni- ja küttesüsteemi juhtimiseks.
- paigaldatakse uus välisuks ja varikatus

Elamu rekonstrueerimiseks on korteriühistu saanud EIS rekonstrueerimistoetust ja võtnud laenu. Laenu tagasimakse periood on 30 aastat. Laenumakse suurus on 2,53 eurot/m².

Oled just praegu koduotsingul? Tekkis huvi? Helista *** **** või kirjuta m**********@1********.ee ja lepime vaatamise kokku.

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam kõikides suurimates kinnisvaraportaalides, välimeedias ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee

Object link

Contact

Contact
Maia Mardo
Maia Mardo
1Partner Kinnisvara
174 200 € 3 730 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3880191
Rooms 2
Bedrooms 2
total area 46.7 m²
Floor/Number of floors 6/6
Built in year 1968
Condition ready
ownership form apartment ownership
Energy mark E
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited