apartment for sale, 2 rooms - J. Sütiste tee 15, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Rahu keset linna - kodu vaikses tupiktänavas

Apartment ownership, panel house

Kitchen: gas stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: packet windows, furniture, furnishing possibility, parking free parking, parquet
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: surrounding buildings apartment buildings, neighbours around neighbours, location in the center location, roads in good condition roads

See hubane kodu ootab uusi omanikke Mustamäel, vaikses tupiktänavas, kus liiklusmüra ei häiri ning elukeskkond on rahulik ja turvaline. Siin on mõnus tasakaal linnaelu mugavuste ja roheluse vahel – kõik vajalik on lähedal, kuid kodu ümbrus pakub privaatsust ja vaikust. Suurepärane asukoht tagab kiire ühenduse kesklinnaga ning igapäevased teenused on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Korter sobib ideaalselt esimeseks koduks, investeeringuks või väiksemale perele.

KORTER
2-toaline korter on kompaktne ja hästi läbimõeldud planeeringuga, pakkudes kõike, mida ühelt kodult vajad:
- eraldi köök, kus kohtkindel köögimööbel ja gaasipliit loovad head eeldused maitsvate toitude valmistamiseks,
- valgusküllane elutuba, kust pääseb ka rõdule,
- magamistuba, kuhu mahub nii voodi kui ka mahukas garderoobikapp,
- duširuum koos tualetiga, kus paikneb ka pesumasin.

MAJA
Kortermaja on ehitatud 1971. aastal raudbetoonpaneelidest ning on 5-korruseline. Majas on tehtud renoveerimistöid vastavalt vajadusele, hiljuti korrastatud katus ning lähiajal teostatakse püstikute vahetus. Pangalaen majal puudub, Jooksvaid töid teostatakse vastavalt vajadusele.

PARKIMINE JA KELDER
Tasuta parkimine maja ees ja lähiümbruses vaba korra alusel. Korteriomanike kasutada on keldriboks vastavalt väljakujunenud korrale.

KOMMUNAALKULUD
Kommunaalkulud on taskukohased, jäädes suvel ca 100€ ringi ning talvel olnud maksimaalselt talvel ca 275€. Lisandub elekter vastavalt tarbimisele (senistel elanikel ca 30–60 € kuus).

ASUKOHT
Korter asub Mustamäe rahulikus piirkonnas, tupiktänavas, mis tähendab vähem liiklust ja rohkem vaikust – ideaalne neile, kes hindavad rahulikku elukeskkonda. Läheduses on kõik eluks vajalik:
- rohealad ja jalutusvõimalused, sh hinnatud Männipark ca 20 minuti jalutuskäigu kaugusel,
mitmed koolid ja lasteaiad piirkonnas,
- Magistrali keskus lühikese jalutuskäigu kaugusel, kuid kaugel ei ole ka Mustamäe Keskus koos Apollo Kinoga ning Kristiine Keskus oma kõikide võimaluste ja sh toidukohtadega,
- Läheduses asub Elamus Spa, kus saab nautida saunasid, basseine ja lõõgastavaid hoolitsusi. Samas piirkonnas on ka Elamus Padel ning Mustamäe Bowling, pakkudes mitmekesiseid vaba aja veetmise võimalusi.
- Põhja-Eesti Regionaalhaigla,
- ning väga hea ühistranspordiühendus kesklinna ja teiste linnaosadega.

Mustamäe on hinnatud ja arenev linnaosa, kus elavad nii pered, tudengid kui ka spetsialistid – seetõttu on tegemist ka hea investeeringuga.

Kui otsid kodu, kus on rahu, mugav asukoht ja mõistlikud kulud, siis see võib olla just Sinu uus kodu.

Oled oodatud korteriga tutvuma!

Object link

Contact

Restate Property Advisors OÜ
View company's profile
Contact
113 000 € 2 409 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3880033
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 46.9 m²
Floor/Number of floors 4/5
Built in year 1971
Condition satisfactory
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78405:501:2470
Part of register number 4821901
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited