apartment for rent, 1 rooms - Katusepapi tn 16a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodsate kommunaalkuludega stiilne stuudiokorter uues majas!

Sanitary arrangements: shower
Heating and ventilation: central heating
Additional information: furniture

Üürile anda stuudiokorter uuselamus asukohaga Sikupilli kaubanduskeskuse taga ja Ülemiste City vahetus naabruses!

Korter asub hiljuti ehitatud kaasaegsetele standarditele vastavas hoones.

Üürniku kasutada jääb kogu piltidel kajastuv mööbel ning korter on varustatud ka igapäevaeluks tarvilike nõudega. Köögimööblisse on integreeritud nõudepesumasin ning pesupesemise võimalus asub ühiskasutatavas pesupesemise ruumis, kus on olemas ka kuivati.

Koduloomad selles korteris kahjuks teretulnud ei ole.

Ülalpidamiskulud on soodsad- talveperioodil ca 130 eurot kuus ja suveperioodil ca 90 eurot kuus.

Logistiliselt mugav asukoht kesklinna ja Ülemiste keskuse vahelisel alal.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb üürnikul ette tasuda esimese kuu üür, tagatisraha (900 eurot) ja kinnisvara vahendusteenuse tasu ühe kuu üüri summa ulatuses. Teenustasule lisandub km 24%.

Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam kõikides suurimates kinnisvaraportaalides, välimeedias ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee

Object link

Contact

1Partner Kinnisvara
1Partner Kinnisvara
View company's profile
Contact
450 € 20.2 €/m²
Apartment for rent
Apartment for rent www.kv.ee/en/3880001
Rooms 1
total area 22.3 m²
Floor/Number of floors 2/4
Built in year 2020
Condition all brand-new
Energy mark Missing
Check apartment owner details
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24