other for sale - Pöide-Keskvere, Saaremaa vald, Saaremaa

Palkmaja seinapalgid

Log house, total area 83.3 m²

Pakkuda on müügiks omaniku hoiuplatsil palkmaja seinapalgid.

Hind: 26 500 €.

Hind koos kliendi vundamendile paigaldusega, katusefermidega ja elamu projektiga: 36 000 €

Projektijärgses elamus on elutuba, tuba, köök, puhkeruum, eesruum, duširuum, leiliruum, tehnoruum ja avar terrass.
Katusekorruse väljaehitamise võimalus.

Siseruumide pind: 83,3 m2.
Palkseinte välispind: 97,4 m2 (8,7 m x 11,2 m).
Ehitisealune pind: 167,6 m2 (12,7 m x 13,2 m).

Norra tapp, palkseina paksus 200 mm.

Object link

Contact

Eramu Kinnisvara
View company's profile
Contact
26 800 € 322 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3879971
total area 83.3 m²
Condition Good condition
Readiness roofless box
Cadastre no. 63401:001:0703
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited