house for sale - Põdramõtsa, Misso, Rõuge vald, Võrumaa

Looduskaunis kinnistu maja ja kõrvalhoonetega!

Private property, wooden house, house area 288 m², total area 384.1 m²

Kitchen: stove heated with firewood
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, sewerage, local water
Heating and ventilation: stove heating, fireplace
Additional information: garage, 3*380V, basement, box-room, deep well, farm building, public transport, packet windows, roof profiled roof
Communications and security: neighbourhood watch
Neighbourhood: water body Pulli järv 100 m, neighbours next to neighbours, roads in good condition roads, location in the center location, surrounding buildings private houses, near forest

Müüa avar ja mitmekülgsete võimalustega hoonestatud kinnistu looduskaunis piirkonnas – kahe järve vahel ning metsa ääres. Sobib aastaringseks elamiseks või ka lihtsalt suvekoduks, kus mõnus looduse keskel aeg maha võtta.

Kinnistu ja hooned:
Kinnistu suurus: 3599 m²

Elamu: 348,1 m²
Majandushooned: 133,1 m² ja 129,5 m²

Hoonete ehituslik seisukord on hea.

Elamu üldpinnaga 348,1 m²
I korrus – 164,7 m²
Avar saal: 45,6 m²
6 tuba (10,2–20,5 m²)
Koridorid ja trepikoda
2 WC-d
Panipaik
Mitmed tamburid ja läbikäigud

Võimalused:
Tänu ärimaa sihtotstarbele ja hoonete heale seisukorrale on kinnistu koheselt kasutatav ettevõtluseks. Looduslähedane kaunis asukoht loob suurepärased eeldused turismi- või majutusäriks.

Ärimaa sihtotstarvet on lihtsasti võimalik muuta elamumaaks (sihtotstarve oleneb kasutusviisist). Seega on soovi korral lisaboonuseks, et hoonetekompleksi on võimalik kasutada nii majutusasutuseks, puhkemajaks, koolituskeskuseks, hooldekoduks või muuks ettevõtlustegevuseks, millega iganes Teie praegune ettevõte tegeleb või millega ise tegelema sooviksite hakata.

I korrus pakub suurepäraseid võimalusi ühisruumiks, seminaride läbiviimiseks või majutustegevuseks.

II korrus – 123,4 m²
7 tuba (8,1–31,9 m²)
Koridorid
Trepikoda
WC

Teine korrus sobib hästi majutusruumideks või eraldi kontori- ja tööruumideks.

Tehniline info ja viimistlus:
Soojustus: vill
Välisviimistlus: laudis
Aknad: puitpakett
Katus: profiilplekk, kalle 45

Uus elektrijuhtmestik.
Elektriliitumine 3x32A.
Kinnistule on rajatud uus puurkaev, vesi majja toodud.

Läbi metsaraja jalutades asub 100 m kaugusel Saarjärv ning sissesõidust teisel pool 100 m kaugusel Pulli järv.

Kui otsid avarat, esinduslikku ja looduskaunist kinnistut, kus oma unistusi ellu viia või kaunis kodukoht rajada, siis see pakkumine väärib kindlasti tähelepanu.

Võru linn 35 min ning Rõuge 30 min autosõidu kaugusel.

Helista ja küsi lisa.
Oled oodatud lähemalt tutvuma!

Aitan Teid kinnisvara müümisel, ostmisel ja üürile andmisel. Tasuta konsultatsioon Teie kinnisvara õige turuväärtuse määramiseks. Kinnisvaraobjekti reklaam erinevates interneti portaalides ja lehtedes.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Rohkem infot meie kodulehel www.ader.ee

Object link

Contact

Ader Kinnisvara
Ader Kinnisvara
View company's profile
Contact
85 000 € 221 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3879898
Rooms 13
total area 384.1 m²
Number of floors 2
Built in year 1980
Condition satisfactory
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 3599 m²
Cadastre no. 46801:003:0308
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited