apartment for sale, 2 rooms - Liikuri tn 18a, Kesklinn,kadriorg, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kaasaegne ja valgusküllane 2-toaline korter

Private property

Sanitary arrangements: shower
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony 3.5 m², TV-set, closed courtyard, wall cupboard, box-room, lift, parquet, packet windows, furnishing possibility
Kitchen: open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Communications and security: video cameras, frontdoor locked, neighbourhood watch
Neighbourhood: roads in good condition roads, surrounding buildings apartment buildings, in the city location

Müüa kaasaegne ja valgusküllane 2-toaline korter rõdu, panipaiga ja parkimiskohaga - Liikuri 18a

Kui otsid hubast, modernset ja kohe sissekolimiseks valmis kodu suurepärases asukohas, siis see korter väärib kindlasti tähelepanu.

Müüki on tulnud stiilne 2-toaline korter 2020. aastal valminud majas aadressil Liikuri 18a. Korteri läbimõeldud planeering loob avara ja õdusa atmosfääri – avatud köök on ühendatud elutoaga, pakkudes ideaalset ruumi nii igapäevaeluks kui ka sõpradega aja veetmiseks.

Korter on kujundatud heledates toonides, mis annavad ruumidele avarust ja palju loomulikku valgust. Interjöör on neutraalne ning võimaldab uuel omanikul kujundada kodu just oma maitse ja stiili järgi.

Korteril on rõdu, kus saab nautida hommikukohvi või mõnusat suveõhtut.

Kokkuleppel jääb korterisse kogu mööbel. Köök on varustatud nõudepesumasina ja kogu integreeritud tehnikaga, mis teeb sissekolimise eriti mugavaks.

Korteri juurde kuuluvad:
• kindel parkimiskoht
• praktiline panipaik
• kaasaegne ja hästi hooldatud maja
• mõistlikud kommunaalkulud

Liikuri piirkond on hinnatud oma rahuliku atmosfääri ja suurepärase asukoha poolest – kõik vajalik on lähedal ning kesklinn jääb vaid lühikese sõidu kaugusele.

Läheduses:
• mugavad ühistranspordiühendused ja peatused vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel
• Kadrioru park ja Pae park pakuvad suurepäraseid võimalusi jalutamiseks, sportimiseks ja puhkamiseks
• piirkonnas on olemas erinevad sportimisvõimalused, sealhulgas jõusaal ja padelikeskus
• lähedalt kulgeb populaarne terviserada aktiivse eluviisi harrastajatele
• ümbruses asuvad mitmed toidupoed ja kaubandusvõimalused (Maxima, Selver jne)
• läheduses paiknevad koolid, lasteaiad ja mänguväljakud

See korter sobib suurepäraselt inimesele või perele, kes hindab:
• valgust ja avarust
• kaasaegset elukeskkonda
• head asukohta roheluse ja linna vahetus läheduses

Kodutunne algab esimesest hetkest.
Tule vaatama – võib-olla just siin ootab sind sinu uus kodu.

Object link

Contact

Restart Kinnisvara OÜ
Restart Kinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
178 000 € 3 973 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3879866
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 44.8 m²
Floor/Number of floors 2/7
Built in year 2020
Condition Good condition
ownership form private property
Cadastre no. 78401:101:2361
Energy mark B
Utilities summer/winter 100 € / 250 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited