apartment for sale, 3 rooms - Karukella tee 4, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Maakleritel palun mitte tülitada.

Kitchen: electric stove
Sanitary arrangements: bath, shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating, gas heating
Additional information: balcony 10.4 m², box-room, closed courtyard, parking lot
Communications and security: Internet, frontdoor locked

Müüa 3-toaline korter vaikses ja rohelises Pirita-Kose piirkonnas. Meie rajoonis on olemas kogu infrastruktuur rahulikuks ja mugavaks eluks.
• Linnaliinibusside nr 5 ja 6 peatused
• Pargiala koos laste- ja spordiväljakutega
• Pirita vabaajakeskus tennise- ja korvpalliväljakutega
• Mets jalutamiseks ja Botaanikaaed
• Lasteaiad, koolid ja kauplused

Korteris on tehtud värske remont.
Vannitoas on paigaldatud täiesti uus sanitaartehnika.
Köögis on uus mööbel koos nutika kodutehnikaga.

Kui soovite nautida maapiirkonna vaikust olles samal ajal Tallinnas, siis see korter on teie parim valik!

Jekaterina Lebedeva
254 900 € 3 345 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3879391
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 76.2 m²
Floor/Number of floors 2/4
Built in year 2003
Condition Good condition
Cadastre no. 78402:208:7460
Energy mark F
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited