house for sale - Kesktee 26, Peetri, Järva vald, Järvamaa

Hubane maja – võimalus kujundada kodu oma maitse järgi

Private property, stone house, total area 113.3 m²

Kitchen: electric stove, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, sewerage, urban water
Heating and ventilation: stove heating, electric heating
Additional information: parking free parking, 3*380V, closed courtyard, electricity
Communications and security: fenced with garden
Neighbourhood: roads paved roads

Otsid rahulikku elukohta või maakodu Kesk-Eestis?
Järvamaal Peetri alevikus on müüa väike kivimaja, kuhu on võimalik kohe sisse kolida ning kujundada see oma käe järgi hubaseks koduks.

Elamu on kivikonstruktsioonis ja plekk-katusekattega. Küttesüsteemiks on ahi, pliit soemüüriga ning elektriline põrandaküte, mida saab vastavalt vajadusele tsoneerida. Aknad on 3x puitpakett.

Suuremad remonttööd teostati 2009. aastal. Selle käigus uuendati põrandakonstruktsioonid, soojustati elamu konstruktsioon, põrandad, paigaldati elektriline põrandaküte, uuendati vee- ja kanalisatsioonitorustik, elektrijuhtmestik, küttekolded, katusekate ning korstnaots. Ahi ja pliit on uuendatud 2020.aastal (olemas potsepa poolt väljastatud ahjupass).

Ruumilahendus: esik, sahver, garderoob, köök, 3 tuba, WC/vannituba ja garaaž.

Ehitisregistris märgitud ehitusaeg on ekslik – tegelikkuses on elamu ehitatud 1980. aastatel.
Majas on võimalik kohe elama asuda, kuid oma käe järgi vajab see mõningast värskendamist. Terrass ja puitaed vajavad tulevikus korrastamist. Suurvee ajal võib keldrisse tulla vett.
Asukoht on mugav – Kesk-Eestist jäävad suuremad tõmbekeskused umbes 100 km kaugusele.

Tõsisema huvi korral võta ühendust ja lepi kinnistuga tutvumiseks aeg eelnevalt kokku.

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
71 000 € 627 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3878681
Rooms 3
total area 113.3 m²
Number of floors 1
Built in year 1993
Condition ready
ownership form private property
Ground area 2347 m²
Cadastre no. 28801:004:0600
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited