apartment for sale, 2 rooms - Anne 47, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Hea planeering, avar vaade, rõdu!

Apartment ownership, panel house

Kitchen: gas stove, open kitchen, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, separate toilet room and bathroom, bath, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony 2 m², furniture, packet windows, closed balcony, parking free parking, box-room, separate rooms
Communications and security: Internet, frontdoor locked
Neighbourhood: roads in good condition roads

Möbleeritud, praktilise planeeringuga kena korter, millel päikesepoolne klaasitud rõdu!

OLEMAS HINDAMISAKT! Korter on vaba, koli kohe sisse.

KORTER:
Korter paikneb maja keskel, viiekorruselise elamu neljandal korrusel. Korter on mugava ja praktilise suurusega, planeering on 2-toalise korteri kohta ideaalne – esik, esikust paremale poole jääb avatud köögiga elutuba, mille aknad avanevad maja ette. Vaade on privaatne. Esikust vasakule poole jääb suur magamistuba, päikesepoolse klaasitud rõduga. Esikust avanevad ka uksed vannituppa, wc-sse ja garderoobi. Hinnas sisaldub enamus piltidelt näha olevast mööblist ja integreeritud tehnikast, huvi korral räägime täpsemalt üle.
Kommunaalkulud on mõistlikud.
Korteriga koos antakse üle ka keldriboks.

Korteri eelised:
- Suures osas renoveeritud maja
- Möbleeritud korter
- Mugav planeering, loogiline suurus
- 4-korrusel on palju valgust ja värske õhk
- Privaatsed vaated
- Klaasitud rõdu
- Kesklinnast jalutuskäigu kaugusel
- Hea investeerimisobjekt
- Mõistlikud kommunaalkulud
- Toidupood maja kõrval

PARKIMINE:
Parkimisvõimalus on maja ees tasuta, võimalik parkida esimesele vabale kohale.

MAJA / ASUKOHT:
Anne 47 asuv maja paikneb Ülejõe ja Annelinna piiril, jalutuskäigu kaugusel kesklinnast, hinnatud piirkonnas. Maja on suures osas renoveeritud, kasutusluba on väljastatud registriandmete kohaselt 2016.a. Renoveerimise käigus soojustati fassaad, sokkel, vahetati katus, paigaldati uued välisuksed ja pakettaknad. Renoveeriti küttesüsteem: paigaldati uus küttetorustik, radiaatorid. Uuendati ventilatsioonisüsteem. Maja taga rohelises õuealas, kuhu avaneb magamistoa aken ja rõdu, on vaikne, puudub liiklus. Maja ees asub toidupood, lähedal bussipeatus, koolid ja lasteaiad. Lähiümbruses on olemas kõik mugavaks eluks vajalik. Bussiühendus väga hea, Tartu südalinn asub 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Võta ühendust ja vaatame üle Sinu uue armsa kodu!

Object link

Contact

Contact
Egle Ots
Egle Ots The user has been identified
bESTown
112 000 € 2 430 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3878649
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 46.1 m²
Floor/Number of floors 4/5
Built in year 1969
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 79516:032:0003
Energy mark C
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited