apartment for sale, 4 rooms - Sepa tn 24, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Luksuslik 4-toaline katusekorter Põhja-Tallinnas

Apartment ownership, panel house

Kitchen: electric stove, open kitchen, kitchen furniture
Sanitary arrangements: bath, sauna, separate toilet room and bathroom, shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony , lift, furnishing possibility, box-room, separate rooms, dressing room, roof apartment
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: water body sea near

UUS TURUL! Põhja-Tallinna hästi hoitud saladus otsib uusi omanikke.

Põhja-Tallinna ühe hinnatuima ja kiiremini areneva piirkonna südames paiknev avar 4-toaline perekodu ühendab endas luksuse, valguse, rahu ja mere läheduse. Tegemist on ühe kvartali eksklusiivseima korteriga. Merevaatega maja katusekorrusel asuv kodu pakub ainulaadseid vaateid Tallinna lahele. Tänu vesipõrandaküttele on korter soe ja küttekulud mõistlikud - suvisel ajal alla 200 euro ja talvisel ajal 300 euro ümber, lisandub elektritarbimise tasu.

PLANEERING
94,3 m² suuruses korteris on avar avatud köögiga elutuba, 3 magamistuba, kaks rõdu kogupinnaga 25,2m², kvaliteetne siseviimistlus, rohkelt nutikaid panipaigalahendusi.

Korteri südameks on maast laeni akendega avatud köögiga elutuba, kust avaneb lummav vaade merele ja õhtupäikesele. Päikeseloojangud on siin tõeliselt erakordsed, sest päike loojub otse merre ning kogu elutuba täitub kuldse õhtuvalgusega.

Elutoast pääseb suurele rõdule, mis on läbimõeldult kahes osas: üks osa klaasidega suletud, teine avatud. Nii saab merevaadet ja värsket õhku nautida igal aastaajal ja iga ilmaga. Suurest magamistoast pääseb teisele privaatsele rõdule.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Korteri juurde kuulub panipaik keldrikorrusel, samuti on majas eraldi rattaruum. Parkimiskoht on maa-aluses garaažis. Lisaks on maja ees eraldi parkla külalistele.

ELUKESKKOND
See mereäärne kvartal on loodud inimestele, kes hindavad kvaliteetset elukeskkonda ja tõelist kogukonnatunnet kohe esimesest hetkest peale! Meri ja rannapromenaad kutsuvad jalutama, jooksma või lihtsalt õhtust vaadet nautima. Lastele on rajatud mängualad, vanematele on promenaadil puhkamiseks pingid.

Kase pargis asuvas mõisahoones tegutseb lasteaed, samuti on lähedal toidupoed ja restoranid. Põhja-Tallinn on oma kultuurielu poolest kuulus ja Kopli poolsaarelt saab mugavalt nii bussi kui trammiga ka kesklinna suunas liikuda.

On kodusid, mis on lihtsalt ilusad ja siis on kodud, millel on Tunne. See Sepa tänava mereäärne katusekorter kuulub viimaste hulka. Tule ja tunne oma kodu ise ära!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Object link

Contact

Contact
Anu Ehrlich
Anu Ehrlich The user has been identified
Pindi Kinnisvara
514 000 € 5 451 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3878620
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 94.3 m²
Floor/Number of floors 5/5
Built in year 2019
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78408:808:0176
Part of register number 15445350
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited