house for sale, 3 bedrooms - Põldmarja põik 10, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

Uus maja maakütega metsa serval!

Private property, stone house, total area 155.6 m²

Kitchen: induction stove
Sanitary arrangements: shower, bath, separate toilet room and bathroom, urban water, sewerage
Additional information: kitchen, open kitchen, 3*380V, farm building, public transport, closed courtyard, high ceilings, terrace, ventilation, dressing room, parquet, furnishing possibility, separate rooms, street entrance, wall cupboard, packet windows
Heating and ventilation: fireplace, geothermic heating
Communications and security: neighbourhood watch, fenced with garden, security system, steel door, video cameras
Neighbourhood: near forest

Avar ja stiilne kodu, loodud mugavaks eluks kooskõlas loodusega.

Majas on 4 tuba, sealhulgas luksuslik peamagamistuba avara garderoobi ja privaatse vannitoaga. Suur elutuba koos kaminaga saab hubaste õhtute keskpunktiks, köök on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning varustatud sisseehitatud tehnikaga — veinikapp, ahi, mikrolaineahi, kaks nõudepesumasinat, külmkapp ja pliit koos integreeritud õhupuhastiga Miele.

Tehnoloogia ja mugavus on viidud kõrgeimale tasemele:
• majas on konditsioneerid ideaalse sisekliima loomiseks;
• energiatõhus maasoojusküte tagab sooja ja ökonoomsuse;
• avarad sisseehitatud kapid ja garderoobid;
• eraldi panipaik sügavkülmikuga;
• katlaruum tehnikaga Miele (pesumasin ja kuivati).

Turvalisus on täielikult kontrolli all: kaasaegne valvesüsteem, videokaamerad ja elektrooniline lukk välisuksel.

Majas on suur nurgaterrass elektrilise markiisiga. Seal on pistikupesad ja ühendused aiavalgustuse jaoks, mis loovad hubase atmosfääri ja võimaldavad nautida värskes õhus olemist igal ajal.

See kodu ühendab endas esmaklassilised materjalid, kaasaegsed tehnoloogiad ja ainulaadse asukoha metsa serval. Ideaalne valik neile, kes hindavad mugavust, kvaliteeti ja vaikust.

Object link

Contact

Contact
680 000 € 4 370 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3878566
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 155.6 m²
Number of floors 1
Built in year 2024
Condition all brand-new
ownership form private property
Ground area 1533 m²
Energy mark B
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited