house for sale - F. R. Kreutzwaldi tn 73, Võru, Võrumaa

Loo endale hubane unistuste kodu

Private property, house area 211.4 m², total area 211.4 m²

Kitchen: stove heated with firewood
Heating and ventilation: stove heating, fireplace
Additional information: box-room, public transport, parking free parking, electricity, garage, basement, wall brick wall, roof asbestos cement roof
Neighbourhood: Tamula lake 150 m, neighbours around neighbours, roads in good condition roads, in the city location, surrounding buildings private houses and apartment buildings

Müügis on valgusküllane elamu Võru linnas.
Tegemist on renoveerimist vajava majaga,
pakkudes suurepärast võimalust kujundada
kodu täielikult oma soovide ja vajaduste järgi.

Maja asukoht on suurepärane - Tamula järv asub vaid 150 m kaugusel,
lähedal suuremad toidukauplused, turg, ühistransport, lasteaed, tankla.
Võru keskväljak ca 1,7 km, Kubija hotell-loodusspaa ca 3 km.

EHR andmetel on hoone netopind 211,4 m².
Eluruumide täpne pind ei ole EHR-is eraldi määratletud.
Ehitualane pind 101 m².

Täiskelder, kus asub garaaž.
Keldrikorrus pakub head potentsiaali sauna,
hobiruumi, töökoja või muude olmeruumide rajamiseks.

Kui otsid kinnisvara, kus asukoht annab väärtuse
ja renoveerimine võimaluse luua midagi päriselt enda oma,

Contact
74 900 € 354 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3878443
Rooms 5
total area 211.4 m²
Number of floors 2
Built in year 1970
Condition needs renovating
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 848 m²
Cadastre no. 91901:013:0470
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited