apartment for sale, 3 rooms - Astangu tn 20, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Nutika planeeringuga kodu Astangul

Apartment ownership, stone house

Kitchen: induction stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, new sewerage system, bath, washing machine
Heating and ventilation: central heating, heated floors
Additional information: balcony 8 m², underground garage, box-room, lift, parquet, packet windows, furniture, furnishing possibility, separate rooms, TV-set, high ceilings, new electric wiring, wall cupboard, parking free parking
Communications and security: Internet, phone, cable TV, steel door, neighbourhood watch
Neighbourhood: surrounding buildings apartment buildings, in the city location, roads in good condition roads, neighbours around neighbours

KORTER
Müüki on tulnud avara ja läbimõeldud planeeringuga kodu hinnatud Astangu piirkonnas. Korter on juriidiliselt vormistatud 2-toalisena koos abiruumiga, kuid tänu hästi lahendatud ruumiplaneeringule sobib suurepäraselt ka 3-toaliseks koduks. Tegemist on kaasaegse ja valgusküllase korteriga, kus iga ruutmeeter on praktiliselt kasutatud ning loodud mugavaks pereeluks.
Korteri koosseisu kuuluvad avatud köögiga elutuba, eraldi magamistuba, mahukas vannituba ning lisaks eraldi abiruum, mida on võimalik kasutada magamistoa, kodukontori, mängutoa või hobiruumina. Klaassein lisab ruumile avarust ja loomulikku valgust, luues modernse ning õhulise atmosfääri.
Elutoast pääseb 8 m² suurusele rõdule, kus saab nautida hommikupäikest ja rahulikke suvehommikuid kohvitassi seltsis. Korteri planeering ning suured aknapinnad muudavad kodu meeldivalt valgusküllaseks kogu päeva vältel.
Müügi hinna sisse kuulub kvaliteetne IDEMA köögimööbel koos integreeritud tehnikaga, Ardrai valmistatud garderoobikapp magamistoas, Liuglev Uks esikulahendus ning sektsioonmööbel. Lisaks kuuluvad hinna sisse panipaik ja üks parkimiskoht soojas maa-aluses garaažis, mis tagavad mugava ja muretu igapäevaelu.
Korter asub 2021. aastal valminud kaasaegses liftiga majas ning on väga heas seisukorras.

Korterile on olemas värske hindamisakt summas 215 000 eurot.

MAJA JA PARKIMINE
Tegemist on kaasaegse 5-korruselise korterelamuga, kus olemas lift ning mugav ligipääs ka lapsevankri või jalgratastega liiklemiseks. Elanike kasutuses on eraldi rattahoiuruum ning hästi hooldatud ühised alad.
Maja taga paikneb laste mänguväljak ning hubane grillimajake, kus on mõnus pere ja sõpradega aega veeta. Lisaks on elanike ühiskasutuses lamamistoolidega puhkeala, mis loob meeldiva võimaluse nautida suviseid päevi otse kodu kõrval.
Hoone ümbrus on rahulik ja roheline ning loob tunde, justkui asuks kodu linnast eemal, säilitades samas suurepärase ühenduse kogu Tallinnaga. Korterelamus tegutseb aktiivne ja toimiv korteriühistu. Korteri juurde kuulub kindel parkimiskoht maa-aluses garaažis ning eraldi panipaik.

ÜMBRUS JA TRANSPORT
Astangu on viimaste aastate üks hinnatumaid ja kiiremini arenevaid elupiirkondi Haaberstis, mida armastatakse eelkõige roheluse, vaikuse ja hea infrastruktuuri tõttu. Piirkond ühendab suurepäraselt linnamugavused ning looduslähedase elukeskkonna.
Läheduses asuvad Astangu mets ja terviserajad pakuvad suurepäraseid võimalusi jalutamiseks, sportimiseks ja vaba aja veetmiseks. Harku järv jääb samuti lühikese autosõidu kaugusele ning pakub suvel häid puhke- ja ujumisvõimalusi.
Igapäevaelu muudavad mugavaks lähedal asuvad poed ja teenused, piirkonnas asuvad Maxima, Rimi, Prisma ning Grossi Toidukaubad koos vajalike teenuste ja apteegiga. Lähim bussipeatus asub vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ning ühendus kesklinnaga on kiire ja mugav, autoga jõuab südalinna ligikaudu 15 minutiga.

LISAINFO
See kodu sobib suurepäraselt inimesele või perele, kes hindab kaasaegset elukeskkonda, praktilist planeeringut ja rohelust linnapiiri sees. Nutikalt lahendatud lisaruum annab võimaluse kohandada kodu vastavalt enda vajadustele ning kvaliteetne sisustus loob võimaluse kohe sisse kolida.

Võta ühendust ja lähme Sinu uut kodu juba täna vaatama!

Object link

Contact

City Property
City Property
View company's profile
Contact
214 900 € 3 433 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3878283
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 62.6 m²
Floor/Number of floors 1/8
Built in year 2021
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:101:2809
Part of register number 14255350
Utilities summer/winter 160 € / 240 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited