plot for sale, land-profit land - Tammepealse, Rannapungerja, Alutaguse vald, Ida-Virumaa

Jõega piirnev!

Plot area 49806

Müüa hoonestamata kinnistu Rannapungerjal.
100% maatulundusmaa 49806 m²
Looduslik rohumaa 13396 m², metsamaa 25426 m², muu maa 10984 m²
Kinnistu piirneb ühest küljest Rannapungerja jõega, rannajoont on ca 200 m.
Kinnistul kehtib ranna või kalda ehituskeeluvöönd, kattuvat pindala on 10600,67 m², vaata pilti.

Elektriga liitumine ampri põhiselt.
Vesi ja kanalisatsioon puuduvad.

Ehitamiseks ei ole vaja detailplaneeringut, piisab projekteerimistingimustest, üldplaneeringuga saab tutvuda Alutaguse valla lehel
https://www.alutagusevald.ee/uldplaneering

Kinnistu olemas ning soovid saada selle kiiresti kasutusse? Vaata siia
https://uusarendused.arcovara.ee/mikromajad
 
 

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
69 000 € 1.39 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3878028
Ground area 49806 m²
ownership form private property
Cadastre no. 81501:005:0289
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited