cottage for sale - Valdi tee 3, Nõmme, Haapsalu, Läänemaa

Rahulik paik looduse keskel!

Private property, wooden house, total area 28 m²

Additional information: electricity, wall wooden wall, roof tar paper roof
Neighbourhood: near forest

Kui otsid vaikset ja omanäolist kohta, kus on võimalik puhata kärarikkast linnaelust, ärgata hommikuse linnulaulu saatel, nautida Eestimaa suve, siis oled leidnud õige koha!

Müüa omanäoline ja privaatne 1727 m² suurune kinnistu Nõmme külas – ideaalne paik suvekoduks, puhkemajaks või tulevase kodu rajamiseks.

Krundile on võimalik projekteerimistingimuste alusel rajada kuni 3 hoonet – 1 elamu ja 1–2 abihoonet. Lubatud ehitusalune pind kokku kuni 150–300 m². Võimalik ehitada kuni 1,5–2-korruseline elamu. Tingimused annavad hea võimaluse luua just enda vajadustele vastav suvine või aastaringne kodu.

Praegu asuvad kinnistul kaks aiamaja (seinalaua paksus 40 mm ja 50 mm, soojustamata), mis on paigaldatud 2020. ja 2021. aastal. Suuremas majas on võimalik välja ehitada magamiskorrus või magamislavats. Väiksema maja taha on rajatud suvine dušikabiin. Lisaks jääb kinnistule kuivkäimla.

Olemas elektriliitumine 3x16A. Veeühendus puudub ning kanalisatsioon tuleb lahendada kogumismahutiga. Juurdepääs kinnistule toimub mööda kruusakattega teed.

Asukoht on suurepärane:
• meri ca 1 km kaugusel
• Rohuküla sadam ca 2 km
• Haapsalu ca 7 km

See on paik inimesele, kes hindab rahu, loodust ja võimalust luua endale midagi päriselt omanäolist.

Helista kindlasti ja tule vaatama – kohapealne tunne räägib enda eest!

Object link

Contact

Karja Kinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
39 000 € 1 393 €/m²
Summerhouse sale
Summerhouse sale www.kv.ee/en/3876659
total area 28 m²
Number of floors 1
Condition Good condition
ownership form private property
Ground area 1727 m²
Cadastre no. 67401:001:0361
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited