apartment for sale, 3 rooms - Vaba tn 46, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Müüa möbleeritud korter Tartu kesklinna läheduses

Apartment ownership, stone house

Kitchen: electric stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: separate rooms, basement, wall cupboard, box-room, parking free parking, parquet, packet windows, furniture, furnishing possibility
Communications and security: frontdoor locked
Neighbourhood: location in the center location, roads in good condition roads

Hinnatud Karlova piirkonnas vaatega rohelusse, mõnus ja hubane kodu.

Müüa möbleeritud 3 toaline.

Korteril on suur rõdu kuhu pääseb elu- ja magamistoa kaudu.

2009 aastal ehitatud maja asukoht on kesklinna vahetus läheduses.

Hea transpordiühendus linnaga.

Läheduses mitmed poed.

Korteri juurde kuulub panipaik ning suureks plussiks on auto parkimine maja all kindlal parkimiskohal.

Soovi korral on võimalik jätta korterisse kogu mööbel ja tehnika, mis piltidel.

NB! Maakleritel palun mitte helistada, maakleritöö kogemus olemas.

Owner
210 000 € 3 035 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3851085
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 69.2 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 2009
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 79508:078:0001
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited