apartment for sale, 3 rooms - Mõisavahe 35, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Värske remont. Mööbel ja tehnika hinna sees.

Panel house

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, separate toilet room and bathroom, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, cable TV, frontdoor locked, neighbourhood watch
Additional information: parking free parking, closed balcony, lift, parquet, packet windows, furniture, furnishing possibility, separate rooms

Läbi maja planeeringuga korter on väga soe ja valgusküllane. Aknad avanevad vaatega mõlemale poole maja.

Hiljuti tehtud remont magamistoas ja WC-s (sh uus torustik), samuti ka köögis (sh uus torustik, uuendatud köögimööbel) . Uus õhupuhasti ja nõudepesumasin.

Vannitoas reguleeritav põrandaküte.

Mööbel ja tehnika on hinna sees ( va voodi madrats ).

Korteri juurde kuulub keldrikorrusel keldriboks.

Korterelamut haldab ja hooldab aktiivne korteriühistu

Parkimine tasuta maja ees.

Maja paikneb eemal suuremate tänavate mürast. Läheduses on lasteaiad, koolid, mänguväljak, Tartu Tervisekeskus, Prisma kaubanduskeskus, Coop Konsum, Selveri kauplus, Maxima, Lidl ning bussipeatused. Bussiühendus teiste linnaosadega on väga hea.

Owner
116 000 € 1 798 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3851070
Rooms 3
total area 64.5 m²
Floor/Number of floors 8/9
Built in year 1995
Condition Good condition
Cadastre no. 79516:021:0011
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited