apartment for sale, 2 rooms - Volmre tn 20/2-1, Haabersti, Rocca al Mare, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Müüa 2- toaline sisutatud Vikimõisa näidiskodu!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: induction stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower
Heating and ventilation: heated floors, gas heating
Communications and security: Internet, steel door, frontdoor locked, neighbourhood watch, security system
Additional information: new electric wiring, wall cupboard, box-room, underground garage, parking free parking, lift, parquet, packet windows, furniture, separate rooms, high ceilings
Neighbourhood: location in suburb location, roads in good condition roads, neighbours around neighbours, Harku järv lake 700 m, surrounding buildings private houses and apartment buildings

Müüa hubane ja ajatult maitsekas 2-toaline näidiskodu Vikimõisa arenduses.

Tule avastama kaunist kodu, mille sisekujundus loob hubase ja tervikliku atmosfääri. Iga detail on hoolikalt läbimõeldud ning kodu müüakse täies ulatuses koos kogu mööbli, tehnikaga ja sisustusega – kolid sisse ja naudid elu!

Selle kodu eelised:
Päikesepoolne privaatne terrass, kust avaneb vaade pargialale
Modernne köök Electrolux tehnikaga, kivi töö- ja tasapind – funktsionaalne, kvaliteetne ja inspireeriv
Stiilne ja mugav mööbel, mis sobitub ideaalselt kodu üldilmega
Maast laeni aknad ja valgusküllus, mis toovad ruumi õhku ja avarust

Hind sisaldab:
mööblit, tehnikat ja sisustust
praktilist panipaika

Lisavõimalused:
parkimiskoht hoone all: 12 000 €
parkimiskoht hoovis: 9 000 €

Lisaks on majas mugav jalgrataste hoiuruum, mis asub 1. korrusel.

Miks valida Vikimõisa?
Vikimõisa arendus on loodud inimestele, kes väärtustavad kvaliteeti, energiatõhusust ja terviklikku elu- ning looduskeskkonda. Siin ootavad Sind:
energiasäästlikud majad ja päikesepaneelid
madalad kõrvalkulud
oma roheline ja rahulik majaesine park
logistiliselt mugav piirkond, liikuda saab kiirelt, lihtsalt ja ilma stressita

See on elupaik, mis ühendab modernse arhitektuuri, roheluse ja mugavused üheks tervikuks. Tule ja vaata ise – oma silm on kuningas!

Contact
229 500 € 5 325 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3850159
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 43.1 m²
Floor/Number of floors 1/4
Built in year 2024
Condition Development
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:101:4798
Energy mark A
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited