house for sale, 2 bedrooms - Papli tn 3, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

RESERVED

Suure hoovi ja hea asukohaga maja!

Private property, wooden house, total area 106.9 m²

Kitchen: stove heated with firewood, refridgerator
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, shower, washing machine, urban water, sewerage
Heating and ventilation: stove heating, air to air heat pump, conditioner
Additional information: kitchen, garret, separate rooms, street entrance, wall cupboard, box-room, closed courtyard, furniture, furnishing possibility, electricity, farm building, public transport, packet windows, roof profiled roof
Communications and security: Internet, cable TV, fenced with garden
Neighbourhood: water body: Anne kanal

Müügile on tulnud suure kinnistuga eramaja Papli tänaval Ülejõe piirkonnas.

HOONE

Hoone on puitkonstruktsiooniga ning välisviimistluses on kasutatud krohvi. Katus on vahetatud umbes 7 aastat tagasi ning lisatud on pööningule 40 cm puistevilla, mis tagab parema soojapidavuse. Korstnapits on uuesti laotud ligikaudu 8–9 aastat tagasi. Enamus aknaid on vahetatud välja plastikakende vastu.

Planeering

1.korrus
Majal on täiskelder. Alumisel korrusel asub esik, 2 erinevat tuba, köök, vannituba, kuiv WC, 1 mitteeluruum ja panipaigad.
2.korrus
Köök, 2 katusealust ruumi, elutuba.

KINNISTU

Kinnistu on aiaga piiratud ning pakub piisavalt privaatsust igapäevaseks eluks. Maja küljes on varjualune kuhu saab autot parkida. Kinnistul on ka olemas mahukas puukuur talvepuude hoiustamiseks. Haljastus on valmis ja hoovis on ka erinevaid viljapuid.
Tegemist on rahuliku ja väljakujunenud elupiirkonnaga.

KÜTE JA TEHNOSÜSTEEMID

Majas on toimivad küttelahendused. Alumisel korrusel on ahi uus ehitatud umbes 6–7 aastat tagasi. Köögis olev pliit on 3 aastat tagasi ehitatud uus koos malmist praeahju funktsiooniga, soojamüür on vana.
Ülemisel korrusel asub vana, kuid toimiv potikivist ahi. Elektrivarustus on 3-faasiline ning 25 amprit. Majas on kaugloetavad vee- ja elektrimõõturid. Majja sisse on toodud ka valguskaabel.
Olemas on ka 1 toimiv uueväärne õhksoojuspump.

ASUKOHT

Piirkond on hinnatud oma hea asukoha tõttu – kesklinn on kiiresti ligipääsetav ning läheduses asuvad kauplused, koolid, lasteaiad ja ühistranspordi peatused. Ideaalne kombinatsioon linnalähedasest mugavusest ja rahulikust elukeskkonnast.

Object link

Contact

Lahe Kinnisvara
View company's profile
Contact
167 999 € 1 572 €/m²
House for sale (Reserved)
House for sale (Reserved) www.kv.ee/en/3850148
Rooms 4
Bedrooms 2
total area 106.9 m²
Number of floors 2
Built in year 1972
Condition needs renovating
ownership form private property
Ground area 904 m²
Cadastre no. 79516:002:0003
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited