plot for sale, residential land - Metalli 9, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa kinnistu Pärnu linnas

Plot area 723, detail plan exists

Müüakse elamumaa krunt aadressil Metalli tn 9, Pärnu linnas

KRUNT:
Piirkonnas kehtiv detailplaneering loob piirkonna tervikuks, kuid krundile puudub hetkel väljaehitatud juurdepääs avalikult teelt ning kommunikatsioonid on rajamata. Maad katab kerge võsa, tänavatealune maa on munitsipaalomandis.

ASUKOHT:
Ümbruskonnas paiknevad nii vanemad kui uued eramud. Tihedama liiklusega on lähedalasuv Tallinna mnt, mis täna ei ole enam magistraal vaid rahulik tänav Pärnu linna ja Sauga aleviku vahel.

LISAINFO:
Müügiks pakkuda ka kinnistud Metalli tn 8 ja Maagi tn 11

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
50 000 € 69.2 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3849917
Ground area 723 m²
ownership form private property
Cadastre no. 62503:072:0046
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited