apartment for sale, 2 rooms - Räga 10, Pikaliiva, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Kaunis kodu, müügihinnas mööbel, panipaik!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: electric stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, cable TV, frontdoor locked, security system, steel door
Additional information: parquet, packet windows, box-room, parking free parking
Neighbourhood: location in suburb location, roads in good condition roads

Müüa päikeseküllane, soe 2-toaline kodu kortermajas, mis asub vaikses sisekvartalis Rannamõisa tee lähedal ja Tallinna kesklinnast 8 km kaugusel. Ümbruses on eramud ja üksikud kortermajad.

Parkimisvõimalused elamu ees kinnistul tõkkepuuga suletud alal (ühistusisese kasutuskorra kokkuleppe alusel). Trepikoda valgusküllane ja korras, esimesel korrusel panipaikade ruumis on korteri elaniku kasutada lukustatav panipaik pindalaga 0,9 m².

Head sportimisvõimalused, sest läheduses kergliiklusteed Rannamõisa ja Harku suunas ning Arigato spordikeskus (15 minutit jalgsi). Läheduses Kakumäe Selver (5 minutit jalgsi)- Lähim ühistranspordi peatus "Sõba" (peatuvad bussid 4, 21, 21A, 21B, 25, 41, 41B) on ca 100 meetri kaugusel majast. Seega on hea ühistranspordiühendus Tallinna kesklinnaga (iga 20 min järel tuleb mõni buss ja sõidab kesklinna) ja Harjumaaga.

Planeering: esik, duširuum-tualett, avatud köök-elutuba, magamistuba.

See kaunis kodu on läbinud 2022 värskendusremondi - seinad, laed on valgeks värvitud ja paigaldatud on elurumidesse laminaatparkett. Müügihinnas fotodel näha olev sisustus sh köögis köögikapid, külmik, pliit, praeahi, õhupuhastaja.
Duširuumis on sanitaartehnika, peegel, pesumasin. Tubade akendel ruloolkardinad.

Magamistoas on valge riidekapp, köök-elutoas köögikapid tehnikaga ja riiulid, esikus säilituskorv ja üleriiete riputamiseks stange.

Korteris on kaabel TV ja TELIA ülikiire internetiühendus (300 Mbit/s,) valmidus.
Kommunaalkulud, mis sisaldavad elektrit on suvel ca 180 eurot, talvel ca 250 eurot sh igakuine remondifond 50,58 eurot.

Olete oodatud tutvuma selle kena koduga!

Object link

Contact

Maria JFW Design OÜ
View company's profile
Contact
163 000 € 2 948 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3846623
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 55.3 m²
Floor/Number of floors 4/4
Built in year 2008
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78406:606:0049
Energy mark C
Utilities summer/winter 180 € / 240 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited