farmhouse for sale - Särgla, Peipsiääre vald, Tartumaa

Renoveermist vajav privaatne talukoht

Private property, log house, total area 91.1 m²

Sanitary arrangements: sauna, local water
Additional information: electricity, well, farm building, wall wooden wall, roof shingle roof
Neighbourhood: near forest, neighbours farther neighbours, roads gravel roads, location outside settlement location

Kui otsid privaatset talukohta looduse keskel, siis see pakkumine on just sulle!

Kaugus Tartu kesklinnast 36km, linna piirist 30km, lähimad naabrid metsa taga 200m ja 500m kaugusel.

Kinnistuga piirneb ca.1500ha riigimetsa.

Kinnistu suurus hetkel 9,9ha (metsamaa 5,6ha, looduslik rohumaa 3,2ha, muu maa 0,8ha ja õuemaa 0,3ha) ja millest eraldatakse ca.2,5ha maatükk. Kui soovid osta tervet kinnistut, siis tervikuna on kinnistu hind 150000€.

Metsamaale tellitud metsamajandamise kava 2019-2028, mille järgi kasvava metsa tagavara 684tm+juurdekasv 30tm/aastas, arvestatud metsakasutuse maht 498tm (lageraied 474tm, harvendusraied 24tm),

Kinnistu juurde viib asfalteelt 2,0km kruusatee.

Lähimad suuremad asulad Alatskivi 15km.

Kinnistul on kokku 4 remonti vajavat hoonet: elamu, üp.91m², laut-küün üp.ca.105m² (pole registris), ait üp.ca.66m² (pole registris), saun üp.14,4m².

Kõikidel hoonetel on katused peal, kuid on vähemal või suuremal määral remonti vajavad.

Majal ristpalkseinad, katus 50% eterniit, 50% laastukatus, ahiküte, majas 1 plekist kestaga ahi ja puupliidi soemüür, puupliit vajab remonti.

Kõrvalhooned vajunud maa sisse, vajavad uus vundamente ja alumiste palkide vahetust.

Olemas elektriliitumine 3*16A, kinnistu nurgal uus elektrikilp, samuti olemas betoonraketega salvkaev.

Olete oodatud tutvuma!

Oodatud ka hinnapakkumised!

Lisaküsimuste tekkimisel võtke julgelt ühendust telefoni või e-posti vahendusel!

Contact
80 000 € 878 €/m²
Farm sale
Farm sale www.kv.ee/en/3845469
Rooms 3
total area 91.1 m²
Number of floors 1
Built in year 1939
Condition needs renovating
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 25000 m²
Cadastre no. 86101:002:0180
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited