house for sale, 3 bedrooms - Kõrre tee 38, Ruu, Jõelähtme vald, Harjumaa

Avar ja energiatõhus eramu Jõelähtme vallas

Wooden house, total area 246.6 m²

Sanitary arrangements: bath, sauna, urban water, sewerage
Additional information: open kitchen, parquet, electricity, public transport, high ceilings, box-room, terrace, ventilation, dressing room
Neighbourhood: Ihasalu laht, Jägala jõgi sea , near forest

Jõelähtme vallas Kõrre tee 38 kinnistul on valmimas 5-toaline kaasaegne A-energiaklassi ühepereelamu, mille ehitab Eesti puitmajatootja Scanhus OÜ.

Tegemist on arhitektuurselt modernse ja läbimõeldud planeeringuga koduga, kus on ühendatud energiatõhus tehnoloogia, kvaliteetsed materjalid ning ajatu sisearhitektuur.

MAJA
Maja valmib “võtmed kätte” lahendusena. Kõik olulised siseviimistlusmaterjalid on hoolikalt PK Salongist valitud ning moodustavad tervikliku ja elegantse interjööri.

Majas on 5 tuba.
Ehitusalune pind on 246,6 m² ning suletud netopind 150,1 m².

Küttesüsteemiks on NIBE S1256-8R EM inverter-tehnoloogiaga maasoojuspump (1,5–8 kW) koos 180-liitrise roostevabast terasest integreeritud boileriga. Tegemist on ühe efektiivseima maasoojuspumba lahendusega turul, mis tagab energiasäästliku ja stabiilse sisekliima aastaringselt.
Sisekliima eest hoolitseb soojustagastusega ventilatsiooniseade Komfovent Domekt R450V C6M, mis tagab värske õhu ning energiatõhusa ventilatsiooni kogu majas.

SISEVIIMISTLUS
Siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid ja ajatu disainiga materjale.
Eluruumide põrandatel on kalasaba parkett (toon Cream), mis on viimistletud UV-toonõliga. Lahendus loob sooja ja elegantse atmosfääri ning sobib suurepäraselt avara ja valgusküllase arhitektuuriga.

Heledas tammetoonis tammespooniga siseuksed kõrgusega 2300 mm rõhutavad ruumide avarust ja modernset stiili.

Vannitubades ja pesuruumides kasutatakse kvaliteetseid täismassplaate:
• Suur pesuruum – Torano matt täismassplaat 600 1200 mm (sein ja põrand)
• Sauna pesuruum / vannituba – Core Mix Pearl täismassplaat 600 1200 mm (sein ja põrand)
• Esik – Core Mix Pearl suureformaadiline plaat 1600 1600 mm

Materjalivalik pärineb PK Salongi valikust ning loob neutraalse ja ajatu interjööri, mida on lihtne siduda erinevate sisustusstiilidega.

KRUNT
Krundi suurus 2005 m².
Kõik vajalikud liitumised on rajatud ja liitumistasud tasutud.
Vesi ja kanalisatsioon Loo Vesi võrgust.
Elektriliitumine 3 20 A
Piirkonnas on asfalteeritud teed ja toimiv tänavavalgustus.

ASUKOHT
Kõrre tee 38 asub Jõelähtme vallas rahulikus ja rohelises elukeskkonnas, kus on tunda privaatsust ja looduslähedust. Samal ajal jääb Tallinn mugava autosõidu kaugusele, mistõttu sobib asukoht hästi perele, kes hindab rahulikku elukeskkonda, kuid soovib säilitada kiire ühenduse linnaga.

Kui otsite kaasaegset, energiatõhusat ja kvaliteetselt ehitatud uut kodu looduslähedases keskkonnas Tallinna lähedal, on see projekt suurepärane võimalus.

Huvi korral küsi täpsemat infot projekti, planeeringu ja valmimise aja kohta.

KONTAKTINFO

Kerttu Ämarik
k*************@u******.ee
+*** **** ****

JAGA MINU KONTAKTI KÕIGILE, KES VAJAVAD KINNISVARANÕU!
– – – – – – – – – –
Telli hindamine UUS MAA Kinnisvarabüroolt h*********@u******.ee
ning saad:
– Eksperthinnangu kuni 20% soodsamalt kui võtad koduga seotud laenu Swedbankist
– Pankadest parimad kodulaenutingimused
– Kiire, kvaliteetse ning usaldusväärse hindamisteenuse Eestis
UUS MAA KINNISVARABÜROO EKSPERTHINNANGUID AKTSEPTEERIVAD KÕIK FINANTSASUTUSED.
– – – – – – – – – –

Liitu Uus Maa uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna!
https://www.uusmaa.ee/uudiskirjagaliitumine/

– – – – – – – – – –

Kodu aitab osta Swedbank.
Pakkumise saamiseks kasuta koodi UUSMAA ja Sind teenindatakse eelisjärjekorras.
Võtame ühendust 1 tööpäeva jooksul.
Uus Maa kliendile soodsam lepingutasu. Küsi täpsemat infot maaklerilt.

Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu tingimustega, pea nõu.

Object link

Contact

Contact
520 000 € 2 109 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3842946
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 246.6 m²
Number of floors 1
Built in year 2025
Ground area 2005 m²
Cadastre no. 24501:001:2323
Energy mark A
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited