apartment for sale, 3 rooms - Puiestee 14, Raadi-Kruusamäe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Kesklinna lähedal! aiamaa kasutamise võimalus!

Joint ownership

Sanitary arrangements: sauna, shower, water boiler
Heating and ventilation: stove heating
Additional information: farm building, box-room, sewerage, parking free parking, 3*380V, urban water, closed courtyard, electricity, fenced with garden
Neighbourhood: roads paved roads

Müüa korter, mis paikneb kahel korrusel, ja mille koosseisu kuuluvad: 1. korrusel magamistuba, 2. korrusel: elutuba, magamistuba, köök, esik ja WC.
Korteri siseviimistlust on aeg- ajalt värskendatud (põrandad, koridor). 
Internet valguskaabliga.

MAJA
Ajalooline puitmaja, mis asub Tartu miljööväärtuslikul alal, on ehitatud 1878 ja saanud juurdeehituse 1930.
Majal on 2 korrust, täiskelder, 3 eraldi ligipääsudega pööninguosa. Küttekolded (pottahi ja malmahi 2. korrusel, puupliit 1. korruse toas).
 
KINNISTU
Kogu kinnistu suurus on 2094 m2.
Kinnistul asuvad kuurid ja saun. Aed, kus kasvab palju õuna- ja marjapuid ning erinevaid marjapõõsaid ning asub suur lilleaed, on rajatud koostöös maastikuarhitektiga.

Contact
114 900 € 1 464 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3831728
Rooms 3
total area 78.5 m²
Number of floors 2
Built in year 1977
Condition ready
ownership form joint ownership
Cadastre no. 79512:027:0002
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited