apartment for sale, 4 rooms - Narva mnt 5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Avar ja valgusküllane linnakodu

Apartment ownership, panel house

Sanitary arrangements: sauna, bath, shower
Heating and ventilation: air to air heat pump, central heating
Additional information: balcony 31 m², parquet, parking free parking, furnishing possibility, box-room, ventilation, dressing room, packet windows, lift, roof tar paper roof
Communications and security: frontdoor locked

Linna südames, vanalinna vahetus läheduses, on müügipakkumises 4-toaline saunaga korter, mis pakub väga head kombinatsiooni ruumikusest, vaadetest ja privaatsusest. Korter asub 8-kordse maja 3. korrusel.

Päikesepoolse ja valgusküllase korteri tänavapoolsed aknad ja rõdud avanevad Viru Keskuse ja endise Postimaja suunas, master bedroom’i aken ja rõdu aga kinnisesse sisehoovi, pakkudes vaikset vastukaalu kesklinna rütmile.

Planeering on selge ja tasakaalus. Elutuba koos köögiga moodustab avara esindusliku eluala, kus on meeldiv perega ühiselt aega veeta või külalisi vastu võtta. Köögis on sisse ehitatud köögimööbel, mis on ruumiga terviklikult seotud ning toetab nii igapäevast kasutust kui ka vastuvõtte. Elutoa kõrval paikneb tuba, kuhu võib sisse seada kodukontori või kasutada magamistoana. Elutuba ja perekonna privaatruume eraldab avar esik. Korteris on ruumikas garderoob, kuhu pääseb nii master bedroomist kui ka eraldi paiknevast magamistoast.
Korteris on kaks WC-ga vannituba. Ühes neist paikneb saun ja dušš, teises vann.

Tehnilised lahendused

Hoones on keskküte ning soojustagastusega sundventilatsioon. Korter on varustatud õhk-õhk soojuspumbaga, mis võimaldab ruume suveperioodil jahutada.
Majas tegutseb toimiv korteriühistu.

Müügihinna sees 1 sõiduki parkimiskoht (17,2 m²) majaaluses parklas, kuhu pääseb mugavalt liftiga. Lisaks parkimiskohale on korteri kasutuses väike panipaik, mis paikneb mugavalt parkimiskoha otsapoolses osas.
-1 korrusel on avalik parkimise võimalus, lisaks läheduses EuroPark parkla.

Hoone esimesel tasapinnal avab peagi uksed Artius keskus – kaasaegne ja uus ostukeskkond, mis lisab piirkonnale igapäevast mugavust ja väärtust.
Korter paikneb sisuliselt Tallinna linna tuiksoonel. Kui hoida aknad suletuna, ei sega tänavalt tulev liiklusmüra. Tänu õhksoojuspumpadele on võimalik tagada sobiv ruumitemperatuur suvisel ajal, akende avamiseks otsene vajadus puudub.
Vanalinn ja sadam asuvad jalutuskäigu kaugusel. Lisaks mitmed ostukeskused, spordisaalid, restoranid, teatrid, kontserdisaalid jmt. Otsene igapäevane autoga liiklemise vajadus puudub.

Kommunaalarvete info saadan e-kirja vahendusel.
Olete oodatud tutvuma!
Aitan Teid kinnisvara müümisel ja üürile andmisel ning hindamisel, ostmisel ja laenu taotlemisel.
Korrektsed lepingud ja professionaalsed tehingud. Tasuta konsultatsioon. Reklaam kõikides suurimates kinnisvaraportaalides, välimeedias ja ajalehtedes.

1Partner on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest, mille põhiteenused on:
- vahendamine
- hindamine
- haldamine
- ehitamine
- arendamine
- investeeringute juhtimine

Kogu teave meie pakkumiste ja teenuste kohta: 1partner.ee

Object link

Contact

1Partner Kinnisvara
1Partner Kinnisvara
View company's profile
Contact
570 860 € 3 669 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3830308
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 155.6 m²
Floor/Number of floors 3/8
Built in year 2007
Condition ready
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:113:1950
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited