apartment for sale, 2 rooms - Vabriku tn 19a, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Heade arendusvõimalustega korter

Joint ownership, wooden house

Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, shower, water boiler
Heating and ventilation: gas heating
Kitchen: open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Communications and security: Internet, frontdoor locked
Additional information: parquet, packet windows, closed courtyard, on multiple floors, parking free parking

Kalamaja vaikses hoovimajas on müüki tulnud läbi kahe tasapinna planeeringuga korter. Sissepääs korterisse on 2. korruselt. Puidust käsipuudega trepp maja trepikojas lisab mõnusat ajastuhõngu. Korteri sissepääsul paikneb väike esik. Esikust pääs tualettruumi. Edasi siseneme avatud köögiga elutuppa. Nii köögiosal kui elutoa poolel on lõunapäikese poole avanevad aknad. Akendest vaade sisehoovi. Naabermajad on parasjagu kaugel - see annab vaatele avarust.
Elutoast viib puittrepp maja pööningukorrusel väljehitatud magamistuppa. Magamistoa katuseaknast avaneb vaade üle Kalamaja katuste Toompeale. Siin korrusel paikneb ka avar dušširuum.
Korteris on gaasiküte oma küttekatlast, mis paikneb alumise korruse tualettruumis. Katel korrapäraselt hooldatud.

Maja tagahoovis on kõikide majaelanike kasutuses mõnus istumisala, lastele kiiged. Maja paikneb keset Kalamaja melu, kuid vaikne tagahoov pakub võimalust rahulikeks hetkedeks. Vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asuvad Balti Jaama turg ja Telliskivi loomelinnak ning Vanalinn oma kaupluste, teatrite, kohvikute, näituse- ja spordisaalidega. Kopli suunas jalutades asuvad Krulli ja Volta kvartal, kus loodud samuti mitmeid võimalusi nii vaba aja sisustamisks kui ka lihtsalt uue moodsa linnakeskkonna nautimiseks.
Lähim kool on Kalamaja Põhikool - ikka vaid mõni minut jalutamist.
Kalamajas elades on liiklemiseks linnaruumis väga hea võimalus kasutada ühistransporti - peatused lähedal - liikudes trammi, bussi või rongiga linna erinevatesse piirkondadesse säästad aega ja pääsed ummikutest.

NB! Korteri ümberehitus ja olemasolevad pinnaandmed ei kajastu ehitisregistris. Majas tervikuna ja sh antud korteri ümberehituste seadustamise protsessiga on algust tehtud - dokumentatsiooni korrastamisega tegeleb projekteerimisfirma. Esimesed kooskõlastused linna poolt on olemas, jäänud on veel viimased täpsustused korteriomanike poolt.

Korter on vaba. Võimalik kohe sisse kolida või omapoolse värskendusremondiga algust teha.
Sea sisse päris oma Kalamaja kodu või kujunda mõnus üürikorter.

Olete oodatud korteriga tutvuma kohapeal!
Lisaküsimuste korral võtke julgelt ühendust!

Object link

Contact

Contact
Kaie Kullik
Kaie Kullik The user has been identified
Friedrich Kinnisvara
110 000 € 2 895 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3827786
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 38 m²
Floor/Number of floors 2/2
Built in year 1946
Condition satisfactory
ownership form joint ownership
Cadastre no. 78408:801:0048
Energy mark E
Utilities summer/winter 70 € / 120 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited