cottage for sale, 2 bedrooms - Jaagu maja, Aruküla, Märjamaa vald, Raplamaa

Tule kliendipäevale 15.05 kell 14:00 / eelneva registreerumisega

Private property, wooden house, total area 107.6 m²

Kitchen: electric stove
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, water boiler, sauna, local water
Heating and ventilation: stove heating, solid fuel
Additional information: kitchen, open kitchen, deep well, separate rooms, electricity, furniture, packet windows, wall cupboard, public transport, roof profiled roof
Communications and security: cable TV

Registreeri end kliendipäevale 15.05 kell 14:00-14:30.

Müüki tuli väga armas ja mõnusa asukohaga maamaja Märjamaa vallas, Arukülas!

Tegemist on algselt aastal 1904 ehitatud taluga, mida on hiljem renoveeritud. Tubades on mõnusalt vana aja hõngu ja omapära.

Majja sisenedes astud esmalt tuulekotta/esikusse, millest edasi avaneb ruumikas köök/söögituba. Kohe vasakule jääb väike ja armas aknaga sahver. Köögist paremale käele jäävad elutuba, magamistuba ja veranda.
Köök-söögitoast edasi minnes leiad pesuruumid, sauna, WC, tehnoruumi ja suure kuuri.
Tubade asetus on väga funktsionaalne ja loogiline.

Hoonet on aegade jooksul ka uuendatud, katus vahetati aastal 2011. Aastal 2012 vahetati osaliselt välisvooder ja aknad, aastal 2015 ehitati uus pliit ja soojamüür.

Kanalisatsioon on lokaalne, joogivesi tuleb oma puurkaevust.

Hoovi kaunistavad tõeliselt võimsad ja hiiglaslikud suured puud, lisaks on säilinud osaliselt talulilli, ja viljapuid. Kindlasti on kohapeal avastamisruumi küll ja veel. Tule kliendipäevale ja vaata ise järele!

Jaagu kinnistu on logistiliselt väga mugavas asukohas. Koolid, poed ja muu eluks vajalik asub lühikese autosõidu kaugusel, Märjamaal.

Contact
69 000 € 641 €/m²
Summerhouse sale
Summerhouse sale www.kv.ee/en/3826652
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 107.6 m²
Number of floors 1
Condition satisfactory
ownership form private property
Ground area 5515 m²
Cadastre no. 50403:002:0020
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited