house for sale, 2 bedrooms - Suur-Gerbera tee 18, Viimsi alevik, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

RESERVED

Müüa maja Viimsi alevikus, Merivälja külje all

Private property, wooden house, house area 128.9 m², total area 139.6 m²

Kitchen: electric stove, kitchen 18.1 m², refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, separate toilet room and bathroom, sauna, shower, washing machine, sewerage, urban water
Heating and ventilation: heated floors, air to air heat pump, Air-water heat pump, stove heating
Communications and security: Internet, phone
Additional information: electricity, terrace, wall cupboard, box-room, farm building, public transport, garage, parking free parking, packet windows, parquet, furniture, furnishing possibility, wall wooden wall, roof tiled roof
Neighbourhood: Pirita rand sea 2.0 km, neighbours around neighbours, roads in good condition roads, location in suburb location, surrounding buildings private houses

Müüa heas seisukorras maja vaiksel tänaval Viimsis, Merivälja külje all ning Pirita rannast vaid 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hoolitsetud aias pakuvad rõõmu marjapõõsad, õuna-, kirsi- ja ploomipuud. Maja ehitusaegne siseviimistlus (aastast 2007) on heas korras ning võimaldab kohe sisse kolida, kuid jätab samas uuele omanikule vabadust ajapikku kodu omanäolisemaks muuta. Sooja annab õhk-vesi soojuspump, hubasust lisab ahi elutoas.

Asukoht
Tare tee/Suur-Gerbera tee on vaikne kõrvaltänav Viimsi aleviku vanemas hoonestatud piirkonnas, mistõttu on ümbruse haljastus ilusasti välja kujunenud. Lähedal asuvad Merivälja lasteaed ning põhikool (750 meetrit). Suvise jäätise mere äärde liikudes saab osta Merivälja Kauplusest (700 meetrit), suuremad toidupoed läheduses on Merivälja COOP (1 km) ning kaubanduskeskused Viimsi keskuses (2 km). Tallinna linna ühistranspordi lähimad peatused on Viimsi Vallamaja (700 m) ja Aia tee (1.4 km) Pirita teel.

Planeering
Maja esimesel korrusel on avar esik, köök ning suur elutuba (projektijärgselt on elutuba lihtne ühe seina väljaehitamisega liigendada, et lisada alumisele korrusele üks magamistuba). Nii köögis kui elutoas on suured hoovipoolsed aknad, mis annavad palju päevavalgust ning vaate hoovile. Lisaks jäävad esimesele korrusele saun, dušširuum, wc, majapidamisruum ning katlaruum. Maja teisel korrusel on kaks magamistuba ning tualettruum (wc, aurusaun, dušš). Majaga külgnevad kütmata garaaž ning kuur. Majal on kasutusluba.

Owner
349 500 € 2 504 €/m²
House for sale (Reserved)
House for sale (Reserved) www.kv.ee/en/3825557
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 139.6 m²
Number of floors 2
Built in year 2007
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1137 m²
Cadastre no. 89001:010:1774
Part of register number 8412602
Energy mark Missing
Utilities summer/winter 70 € / 300 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited