apartment for sale, 2 rooms - Liivalaia tn 32, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Apartment ownership, stone house

Kitchen: electric stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: bath, new sewerage system
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, phone, neighbourhood watch, video cameras, frontdoor locked, steel door
Additional information: lift, parquet, packet windows, furniture, furnishing possibility, wall cupboard
Neighbourhood: location in the center location, roads in good condition roads

Müüa kinnisvara, mis asub Tallinn kesklinna piirkonnas. Objekt paikneb välja kujunenud linna- ja sotsiaalse infrastruktuuriga piirkonnas. Jalutuskäigu kaugusel asuvad üldhariduskoolid, lasteaiad ning koolieelse ja täiendhariduse asutused. Läheduses paiknevad erineva profiiliga meditsiiniasutused, sealhulgas haiglad, polikliinikud ja erakliinikud, samuti apteegid.
Vahetus läheduses asuvad toidupoed ja spetsialiseeritud kauplused, kaubanduskeskused ning igapäevased teenindus- ja hooldusteenused. Piirkond on varustatud kõigi peamiste linna kommunikatsioonidega, sealhulgas veevarustus, kanalisatsioon, elektrivarustus ja küte. Tehnosüsteemid toimivad nõuetekohaselt.
Kesklinna asukoht tagab mugava ligipääsu haldusasutustele, kultuuriobjektidele ja linna vaatamisväärsustele. Hästi arenenud transpordiühendus võimaldab kiiret liikumist teistesse linnaosadesse nii isikliku kui ka ühistranspordiga. Asukoht sobib alaliseks elamiseks, perele ning võib olla huvipakkuv ka pikaajaliseks või lühiajaliseks investeeringuks.

Object link

Contact

Nova Kinnisvara
Nova Kinnisvara
View company's profile
Contact
209 990 € 3 750 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3815640
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 56 m²
Floor/Number of floors 2/5
Built in year 1960
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Energy mark E
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited