house for sale, 2 bedrooms - Kasetuka, Lauri, Türi vald, Järvamaa

Oma metsamajake privaatse asukohaga!

Private property, wooden house, house area 77.9 m², total area 91 m²

Kitchen: stove heated with firewood, kitchen furniture
Sanitary arrangements: sauna, water boiler, washing machine, local water
Heating and ventilation: stove heating
Additional information: electricity, box-room, deep well, farm building, public transport, furniture, furnishing possibility, 3*380V, wall wooden wall, roof asbestos cement roof
Neighbourhood: roads in satisfactory condition roads, location outside settlement location, neighbours farther neighbours, surrounding buildings private houses, near forest

Müüki on saabunud väga privaatse asukohaga kapitaalremonti vajav elamu Lauri külas!

MAJA
Elamu esimese korruse koosseisu kuuluvad esik, köök avatud söögitoaga, WC, kaks magamistuba ning veranda. Ülemine korrus on välja ehitatud osaliselt ning sinna on võimalus kujundada oma maitse järgi rõduga tuba.
Elamu on ehitatud aastal 1928 ning vajab seest väiksemat kapitaalremonti.
Maja on puitkarkassmaja. Kogu elektrisüsteemi on uuendatud ca 15 aastat tagasi. Kogu elamu vajab kaasajamist ning remonti!
Küttelahendusena on elamul kasutatud ahju elutoas ning pliiti köögis.
Olemas puurkaev ning kogumismahuti.

PLANEERING/RUUMID
Köetavat pinda on elamul 91m2. Elamu ruumilahendus on ära kasutatud nutikalt ning praktiliselt. Ruumide siseviimistlus on maalähedane ning keskkonna sõbralik.

HOOV
Krundi pindala koos ümbritseva metsaga on 103 155 m². Maja ümbritseb roheaed, kus kõik oma unistused teoks teha. Hoovis asub asjade hoiustamiseks mahukas puukuur koos saunaga (netopinnaga 129.7). Lisaks hiljuti ehitatud maapealne kelder.
Ümbrus jaguneb järgnevalt: Looduslik rohumaa 18 157m², Metsamaa 64 224m², Õuemaa 3865m², Muu maa 16 909m².

PIIRKOND
Maja asub rahulikus piirkonnas Lauri külas, Türi vallas. Läheduses asuvad üksikud elamud ning suvilad. Kõigest 3 kilomeetri kaugusel asub Käru alevik, kus asub nii pood, kool, lasteaed ning kus olemas kõik vabaaja veetmise võimalused. Suureks plussiks on raudteejaama lähedus kust pääseb 8 korda päevas veidi üle tunni ajase rongisõiduga Tallinnasse.

Object link

Contact

SKinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
100 000 € 1 099 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3805597
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 91 m²
Number of floors 1
Built in year 1928
Condition needs renovating
ownership form private property
Ground area 103155 m²
Cadastre no. 37501:003:1610
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited