plot for sale - Maali, Kasemetsa, Saku vald, Harjumaa

1,9 ha ehitusõigusega kõrghaljastusega kinnistu!

Plot area 19065

Müüa kõrghaljastusega 1,9 ha suurune ehitusõigusega Maali kinnistu, Saku alevikust 2 km kaugusel asuvas Kasemetsa külas.

Kinnistule on otsene juurdepääs avalikult Saku-Tõdva (Traani tee) teelt.

Projekteerimistingimuste alusel on kinnistu suurim lubatud ehitusalune pindala 400 m2. Maksimaalne korruselisus üksikelamul kaks ja abihoonetel üks. Suurim lubatud kõrgus maapinnast üksikelamul kuni 9 m, abihoonetel kuni 6 m. Katuste kalded 0 - 45 kraadi.

Vastavalt 2023.a koostatud metsamajandamise kava järgi on kinnistu metsatagavara 382 tm. Kõrghaljastuse moodustavad kuused 50 %, kased 30 % ja haab 15%.

Märtsis 2025.a oli Elektrilevi liitumispakkumine 3 X 25 A. Liitumine kinnistu piirilt ampripõhise hinnaga. Ostjal tuleb võtta Elektrilevilt uus pakkumine. Vee-ja kanalisatsioonisüsteem lubatud lahendada lokaalselt (puurkaev).

Dokumentidega tutvumiseks tehke palun päring e-mailile.

Kinnistu teepoolsel serval on Saku-Kiisa kergliiklustee, bussipeatused 250 m, rongipeatus 550 m, Saku Selver 2,2 km.

Igasuguse lisainfo saamiseks palun helistage või kirjutage e-kiri.

Võtame müüki ja üürile Teie kinnisvara. Aitame Teid laenu taotlemisel, kinnisvara hindamisel ja seadustamisel. Meie kaudu laenulepingu tasude soodustused kuni - 100%.

Object link

Contact

Cke Kinnisvara Tallinn OÜ
View company's profile
Contact
199 000 € 10.4 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3804555
Ground area 19065 m²
ownership form private property
Cadastre no. 71801:006:1003
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited