apartment for sale, 1 rooms - Kopli tn 100b, Kopli, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Investeerimiseks või esimeseks koduks!

Stone house

Kitchen: ceramic stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, water boiler, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, cable TV, frontdoor locked, secure guard, video cameras, steel door
Additional information: parking free parking, parquet, packet windows, furniture, new electric wiring
Neighbourhood: in the city location, neighbours around neighbours, Stroomi rand sea , surrounding buildings apartment buildings

Müüa ühiselamu tüüpi majas 1-toaline korter suurusega 16.2m².
Kapitaalselt renoveeritud korter asub Põhja-Tallinna piirkonnas aadressiga Kopli 100B.
Võtmed kätte tehingu päeval!

Korter on suurepärane elukoht peredele -
lastel on mugav liikuda kooli-trenni-mänguväljakule.

Tänu eduka asukohale sobib korter ideaalselt ka
investeeringuks ning väljaüürimiseks.

Eluruumide kõrvalkulud on madalad.
Parkimine on maja ees või läheduses tasuta.

Korralik ja toimiv KÜ.
Hoonel on välja vahetatud kogu torustik ja püstikud,
remonditud trepikojad.
Maja ees on lapseplats ja asfalteeritud parkla.

Maja asub mugavas kohas, kiire ühendus kesklinnaga,
lähedal transpordipeatused (tramm nr 1, 2, troll 9, buss 32),
kohalik pood (lisaks mõne peatuse kaugusel Selver, Rimi ja Maxima).
Jalutuskäigu kaugusel mererand ja pargid - Kopli park ning Merimetsa terviserada.
Stroomi liivarand ja rannapromenaad ei jää kaugele,
sinna on rajatud laste mängu- ja spordiväljakud.
Väga head tingimused jalutamiseks,
kepikõnniks, jooksuks, rulluisutamiseks ja rattasõiduks.

Contact
65 000 € 4 012 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3800150
Rooms 1
total area 16.2 m²
Floor/Number of floors 2/5
Built in year 1987
Condition Good condition
Cadastre no. 78408:808:2620
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited