apartment for sale, 2 rooms - Kooli tn 10, Kehra linn, Anija vald, Harjumaa

Müüa 2-toaline renoveeritud korter Kehras

Apartment ownership, panel house

Additional information: parking free parking, distance from Tallinn
Neighbourhood: water body water body near

MÜÜA KENA 2- TOALINE RENOVEERITUD KORTER RENOVEERITUD MAJAS KEHRA KESKUSES
ÜÜRIMISE VÕIMALUS MÜÜGIPERIOODIL.

KORTER
Korter asub 4-korruselise maja 2-korrusel.
Korteris on elutuba, magamistuba, köök, wc ja vannituba koos ning esik.
Ilus ja soe ning hubane korter. Naabreid kuulda ei ole. Koridori seinad topeltpaksud.
Korteri põrandaid katab laminaat. Uued laed on värvitud valgeks. Aknad kõik vahetatud, ilusad laiad aknalauad.
Köögis korralik köögimööbel ja köögitehnika.
Vannitoas vann, wc ning valamunurk töötasapinnaga, mille alla saab paigutada pesumasina. Olemasolev pesumasin ei jää sisse või siis kokkuleppel.

MAJA
Majas on toimiv ühistu.
Maja on täisrenoveeritud 2017.a. Maja soojustati ja renoveeriti maja välifassaad, paigaldati uus küttesüsteem - uued radiaatorid regulaatoritega. Paigaldatud on päikesepaneelid katusele ning soojustagastusega sundventilatsioon, mis muudab küttearved madalaks. Paigaldatud vee- ja elektri kaugloetav süsteem.
Majas on keskküte. Tsentraalne soe ja -külm vesi ning tsentraalne kanalisatsioon.
Koridori on värskendatud, korrastatud trepikäsipuud, uued postkastid. Välisuksed lukustatud fonolukusüsteemiga.
Korralik kelder. Keldris oma keldriboks.
PARKIMINE
Parkimine maja ees, maja taga või küljel.
ÜBRUS
Kehra on väga hästi arenenud väike linn, kus on eluks kõik vajalik olemas.
Gümnaasium, lasteaed, muusikakool, raamatukogu, toidupoed, mitu apteeki, perearstikeskus, turg.
Jägala jõgi ja kaks rippsilda Kehra keskel kaunistab eriliselt linna. Jalutada saab ümber jõe, minnes üle rippsildade. Loodud on uus laste mänguväljak, jalgpalliplats, korvpalliplats, jõu treenimis väljak. Jõe äärde on tehtud ujumiskoht. Teine ujumiskoht on lähedal Kaunissaare veehoidlas. Kergliiklustee on rajatud Kaunissaare veehoidlani ja Anijasse.
TRANSPORT
Kiire rongiühendus Tallinnaga. Autoga 35 minutiga Tallinna.

Kommunaalkulud suvel 90€ Talvel 145€ koos küttega.
Lisandub vesi ja elekter vastavalt tarbimisele ning prügivedu 1-inimene 4.80.

VÕTA ÜHENDUST
Huvi korral võtke julgelt ühendust ja lähme koos vaatama.

Object link

Contact

Cke Kinnisvara Tallinn OÜ
View company's profile
Contact
82 000 € 2 065 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3800124
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 39.7 m²
Floor/Number of floors 2/4
Built in year 1968
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 29001:005:0410
Energy mark C
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited