house for sale, 3 bedrooms - Lootuse pst 80a, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Eksklusiivne villa nõmmel - otse omanikult

Stone house, house area 320.5 m², total area 380 m²

Sanitary arrangements: sauna, water boiler, shower, bath, pool, washing machine
Heating and ventilation: gas heating, fireplace
Communications and security: Internet, phone, cable TV, neighbourhood watch, steel door
Additional information: terrace, TV-set, basement, wall cupboard, box-room, parking free parking, garage, parquet, packet windows, furniture, dressing room, electricity, roof tiled roof

Arhitekt Aivo Schultsi ja Palazzo Interiorsi sisearhitektidega koostöös loodud kodu peegeldab kvaliteeti ja hubasust. Iga ruum, materjal ja funktsioon hoovivalgustusest sisekujunduseni on läbimõeldud.

Krundi suurus: 943 m²
Maja suletud netopind: 320 m²
Ehitusaasta: 2011
Arhitekt: Aivo Schults
Sisekujundus: Palazzo Interiors
Haljastatud aed ja privaatne kinnistu
Kinnistut ümbritseb professionaalselt teostatud haljastus

1. korrus

- Elutuba ligi 4 meetri kõrguste lagedega ja hoovipoolse maast laeni klaasseinaga täidab ruumi valguse ja avarusega.
- Söögiala ühendub sujuvalt avatud köögiga, mis on varustatud Siemensi tehnikaga (gaasi-, induktsioon- ja teppanyakipliidid, auru-, tava- ja mikrolaineahi)
- Majapidamisruumis on Siemens pesumasin ja -kuivati ning nutikas pesušaht
- Esik, WC
- Õueterrass
- Kihiline sisevalgustus võimaldab luua igasse ruumi sobiva meeleolu

0. korrus

- Köetav sisebassein (4.3 x 1.9 m), ühendatud maja üldküttesüsteemiga
- Aurusaun (4 m2), Soome saun (6.5 m2), kahe dušiga pesuala ja lõõgastumisala
- Veinikelder (4.1 m2)
- Tehnoruum, WC
- Garaaž (37 m2), kuhu viib soojendusega sissesõidutee

2. korrus

- 3 magamistuba, kõigil tubadel on rõdud
- Vannituba massaaživanniga, dušinurgaga ja WC-ga
- Raamatukogu-kabinet
- Garderoob

Viimistlus ja tehnilised lahendused

- Konstruktsioonimaterjalid: betoon ja Columbia-kivi
- Fassaad: Wienerberger Terca keraamiline tellis ja looduslik puit
- Aknad: puit-alumiinium aknad (Viking Window)
- Ventilatsioon: soojustagastusega sundventilatsioon
- Küte: gaasikatel (aastane kulu ca 4500 m³ / 2800 €), ühendatud ka basseini küttesüsteemiga
- Helisüsteem: mitmetsooniline BluOs, Dali, Jamo ja Onkyo – heli eraldi juhtimine igas tsoonis
-Siseviimistlus: kogu majas läbivalt Ameerika pähkel. Mööbli, sh aknalauad, siseuksed, põrandaliistud, trepiastmed ja käsipuud on eritellimusel valmistanud Kalla Mööbel
- Maja asub Nõmmel kõrvaltänaval – sobiv kodu inimesele/perele, kes otsib rahu, kvaliteeti ja isikupära. Läheduses on parkmetsad, jalutusrajad, koolid, ühistransport

Võtke ühendust ning lepime kokku külastuse teile sobival ajal. Vahetuse võimalus!

Object link

Contact

Contact
Andre Kiil
Andre Kiil The user has been identified
RXC Balti OÜ
1 530 000 € 4 026 €/m²
House for sale, Possibility to change
House for sale, Possibility to change www.kv.ee/en/3795957
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 380 m²
Number of floors 2
Built in year 2011
Condition Good condition
Readiness ready
Ground area 943 m²
Cadastre no. 78404:401:1790
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited